Bioderma Sebium veido kremas

vasario 23, 2018Sveikos! Turbūt jau matėte kaip daugelis merginų giria kremą iš Biodermos. Prieš tai nieko nebuvau bandžiusi iš šios firmos, bet šiuo metu baigėsi mano veido kremas ir verkiant reikėjo naujo, todėl nuėjus į vaistinę iškarto jį pagriebiau. 
BIODERMA Sebium Sensitive 
Intensyviai raminanti odos priežiūros priemonė, skirta jautriai riebiai, mišriai bei į aknę linkusiai odai.
Tikriausiai geriausiais šiuo metu bandytas veido kremas. Turiu jau gerą savaitę ir labai nenoriu, kad jis pasibaigtų, nes kiekio vos 30 ml. Mano oda mišri, daugiau linkusi į sausumą, bet pamačiusi jautriai pamaniau, kad turėtu tikti ir man. Tuo aš visiškai neklydau.
Gamintojas sako: "Intensyviai ramina ir sprendžia pagrindines odos jautrumo priežastis, atsiradusias po medikamentinio gydimo. Uždegimą slopinantys komponentai - enoksolonas, ginkmedžio ekstraktas - mažina odos paraudimą ir sugrąžina komfortą. Drėkinantys ingredientai  mažina odos sausumą" Na, kaip rašoma gelbėja beveik nuo visko. Panaudojus iškarto jaučiasi truputi riebumo, bet greitai jis išnyksta. Pasitepus veidas padrėkintas lieka iki tol kol jį nuplauni. Gal būt riebiaodėm jis būtų net per riebus.  Kvapas truputi primena dezodorantą, bet jis  nėra labai erzinantis. Pačio kremo nėra daug, o kaina beveik 16 eurų. Pats kremas labai taupus užtenka žirnio dydžio visam veidui.

Viską apibendrinus: tikrai kartočiau, bet gal būt pasirinkčiau kitos linijos produktų
Kur pirkti: Eurovaistinė; Gintarinė vaistinė; Camelia

Ar esate ką nors bandžiusios ir Biodermos? Kokios nuomonės?

You Might Also Like

6 komentarai (-ų)

 1. Jau daug daug metų naudoju Bioderma ir tik Bioderma ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nesu veido kremų mėgėja... :D Keletas klaidų buvo (ah, kaip visada Domantei tai užkliūna), bet šiaip įrašas tikrai puikus! Na, ir žinosiu ką kitą kartą reikės padovanot draugui... :) Ačiū už idėją! ♥
  Mano blogas: https://shiningstarthoughts.blogspot.lt/

  AtsakytiPanaikinti
 3. Galvojau apie bioderma ar verta pirkti, ar ne, tačiau perskaičius tavo įrašą supratau, kurį produktą reikės nupirkti!

  AtsakytiPanaikinti